Neumann János Egyetem Versenyek

24 órás logisztikai verseny Döntő

A már hagyonmányosnak mondható "Egy nap alatt a logisztika körül" című versenyt 2020. január 24-25-én rendezték a Neumann János Egyetem GAMF Műszaki és Informatikai Karán. Az idei rendezvényen több, mint 70 középiskolás, 3 fős csapatokban mérette meg magát. A megnyitón Dr. Fülöp Tamás rektor kiemelte: "Nagyon örül, hogy ekkora az érdeklődés a középiskolások körében a műszaki pálya és a logisztika iránt!"

A programok közt szerepelt pontgyűjtő játékos feladatok, gyárlátogatás a Phoenix Mecano Kecskemét Kft. és Duvenbeck Immo Kft. telephelyeire illetve egyetemi labortúrán is részt vehettek a versenyzők. Az éjszaka folyamán a Duvenbeck Kft. által megálmodott projektfeladatot kellett kidolgozniuk a csapatoknak, megoldási javaslataikat pedig makett és plakát formájában is be kellett mutatniuk.  A legjobb 6 csapat szóban is előadhatta megoldási javaslatát. Az első 6 helyezett csapat értékes ajándékokkal is gazdagodott.

A legjobb csapatok:

1. helyezett:

-          Csapatnév: New IlLOGAL

-          Csapattagok: Bogáromi Bence, Pásztor Dénes, Provics Vivien

-          Középiskola: KSZC Gróf Károlyi Sándor Szakgimnáziuma és Szakközépiskolája

-          Nyeremény: Az Euro-Log Logisztikai Szolgáltató Kft. felajánlásából minden csapattagnak egy EFOTT fesztivál bérlet. A Neumann János felajánlásából különböző ajándéktárgyak

2. helyezett:

-          Csapatnév: Vienna17

-          Csapattagok: Bodnár Ákos, Nagy Krisztián, Simon Krisztián Márk

-          Középiskola: BGSZC Bethlen Gábor Szakgimnáziuma

-          Nyeremény: A Pick Szeged Zrt. felajánlásából minden csapattagnak egy szál téliszalámi díszcsomagolásban. A Neumann János felajánlásából különböző ajándéktárgyak.

3. helyezett:

-          Csapatnév: 100-asok

-          Csapattagok: Kratochil Nóra, Krepsz Gréta, Ragács Viktória

-          Középiskola: KSZC Kiskunfélegyházi Közgazdasági Szakgimnáziuma

-          Nyeremény: A Kecskeméti Fürdő felajánlásából minden csapattagnak 2 db fürdőjegy. A Phoenix Mecano Kecskemét Kft. felajánlásából különböző ajándéktárgyak. A Neumann János felajánlásából különböző ajándéktárgyak.

Különdíj a legjobb projektfeladatért: A Duvenbeck Immo Kft. felajánlásából egy németországi út a német Duvenbeck-hez.

4. helyezett:

-          Csapatnév: Logéniuszok

-          Csapattagok: Czinka Barbara, Dulicsek Bettina, Kiss Nikolett Lilla

-          Középiskola: Boros Sámuel Szakgimnázium, Szentes

-          Nyeremény: A Freudenberg Sealing Technologies Kft. felajánlásából minden csapattagnak 2 db mozijegy. A Neumann János felajánlásából különböző ajándéktárgyak.

5. helyezett:

-          Csapatnév: 200 IQ-shaq

-          Csapattagok: Faddi Botond, Kövecs Roland Antal, Tercsi Sándor József

-          Középiskola: Bolyai János Gimnázium Kecskemét

6. helyezett:

-          Csapatnév: (N)Agymenők

-          Csapattagok:  Lovas Dávid, Juszku Anita, Tóth-Péli Luca

-          Középiskola: Tiszakécske Móricz Zsigmond Gimnázium

GRATULÁLUNK!

Tervezz versenyautót!

VIII. Mobilrobot Programozó Országos Csapatverseny

Arduino robotautó programozó verseny